Carrot Catering logoCarrot Catering logo

  • et

Meist

 

Carrot cateringi professionaalne meeskond on nüüdseks juba üheksa aastat teinud südamega tööd selle nimel, et iga sündmus oleks erakordne ja meeldejääv.
Olgu tegemist piduliku vastuvõtu, firmaürituse, seminari, konverentsiga või vajab mõni muu eraeluline sündmus tähistamist – Carrot catering katab Teie peolauad vaid valitud hõrgutistega, mida meenutavad külalised hea sõnaga ka peale pidu!

Oleme toitlustanud üritusi kuni 5000-le inimesele. Meie jaoks ei ole vahet, kas katame peaolaua 10-le külalisele või 1000-le peolisele, püüame teha iga sündmuse Teie jaoks eriliseks ja kordumatuks elamuseks.

Meie edu pandiks ja suurimaks väärtuseks on professionaalne ja uuendusmeelne meeskond, paindlik ja personaalne lähenemine ning rahulolevad kliendid.
Tänu meie toredatele koostööpartneritele on meil võimalik pakkuda nii erinevaid peoruume, inventari kui ka säravaid lahendusi ruumide dekoreerimisel. Samuti on võimalik tellida kõikvõimalikke heli- ja valgustehnika lahendusi.

Royal Plus OÜ on Tallinna Tehnikaülikooli koostööpartner toitlustusteenuste valdkonnas ning peab kohvikut Tallinna Tehnikaülikooli Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuses Mektory.

Opereerime Tallinna Loomaaia kõiki kohvikuid ja müügiplatse. Loomaaias suurürtustega toimuvatel päevadel toitlustame ca 12 000 inimese päevas.

Royal Plus OÜ omab Tallinnas suurkööki ning pakub ühe teenusena ka kontorilõunaid ja toidu kohaleviimist Tallinna ja selle lähiümbruse ettevõtetele.
Meie suurköögis valmivad igapäevaselt ka Prisma Peremarketite valmistoidulettidel pakutav toiduvalik.

Lisaks on meie Grupis ka moderne ja hubane Olivia resto Peetris, mis pakub päeval imemaitsvaid lõunaid ning õhtul peeneid maitseelamusi ja mõnusat äraolemist kuni 100-le inimesele. Õdus kohvik Olivia Cafe, mis asub Merko majas, ootab külastajaid igapäevaselt nii hommikusöögile kui ka lõunale.

Märtsist on avatud ka Carrot cateringi e-pood, mille kaudu saad tellida toidu- ja esmatarbekaubad Tallinnas ja Tallinna lähiümbruses koju lihtsalt, kiirelt ja mugavalt!

Tänu oma vahvatele klientidele oleme ka meie pidevas arengus ning pingutame jätkuvalt, et pakkuda uusi ja põnevaid maitseelamusi.

Meie tiim

 
Team member photo

Ülo Ahven

Juhatuse liige

Email: info@carrotcatering.ee

Team member photo

Martin Ahven

Peakokk

Email: kokk@carrotcatering.ee

Team member photo

Veera Zedeleva

Cateringi müügijuht

Tel: +372 56 22 20 20

Email: catering@carrot.ee

Team member photo

Aleksander Porkanen

Logistikajuht

Tel: + 372 56 98 66 80

Email: info@carrotcatering.ee

Team member photo

Alexander Sudovykh

Kokk

Email: ttu@mcafe.ee

Team member photo

Svetlana Porkanen

Kokk

Email: tellimine@carrot.ee

Team member photo

Aleksandr Bukanjov

Projektijuht

Tel: +372 56 858 888

Team member photo

Andrus Tamme

Turundusjuht

Tel: +372 53 739 168

Email: Turundus@carrotcatering.ee